3. c osztály

Osztálynévsor:

1. András Norbert
2. Bárány Csaba Boldizsár
3. Brecz Tea Blanka
4. Csépány Nikolett
5. Csombok Zétény Benedek
6. Csonka Richárd
7. Domaházi Helka
8. Fleger Viola Noémi
9. Igaz-Haffner Levente
10. Khazanehdari Dariush
11. Kiss Márk Jenő
12. Kovács Liliána
13. Magyari Dóra
14. Markovics Eszter
15 Nirabi Jázmin
16. Oszkó András Benjamin
17. Pálvölgyi Elizabet Vivien
18. Rácz Júlia Teodóra
19. Radányi Dániel
20. Sajner Kitti Laura
21. Scheuring Botond Ferenc
22. Szabó Balázs Levente
23. Tamás Tamara Natália
24. Telekesi Amira
25. Velican Bendegúz
26. Zsédő Aliz

 

 

 

Programok

I.Félév

  • szept. 25-28. Papírgyűjtés
  • szept. 28. Népmese napja:   /Berg Judit: Rumini/   Illusztráció készítése A/4 vagy A/3-as méretben               szabadon választott technikával               Beadási határidő: szept. 26.
  • Szept. 29. Téma nap- őszi tanulmányi kirándulás Martonvásárra.
  • Okt.2.  hétfő  Tanítás nélküli munkanap- Nevelőtestületi továbbképzés –  tanulóknak szünet
  • Okt. 3. . Zene világnapja     MÜPA koncert
  •  Okt. 9.  Állatok világnapja     Tehetségnap
  • Okt. 10. Pályaorientációs nap – Tanítás nélküli munkanap
  • Okt. 13. Bólyai matematika verseny
  • Okt. 20. Iskolai ünnepély okt. 23-ra emlékezve  de.
  • Okt. 30- nov. 3. Őszi szünet    Utolsó tanítási nap: okt.27., első tanítási nap: nov. 6.
  • Nov. 10. Bolyai anyanyelvi verseny
  • Nov. 20-21. 16:30-tól    iskolai fogadó órák
  • Nov.20-23. Papírgyűjtés
  • Nov. 27. Adventi gyertyagyújtás  de.
  • Nov. vége   Népdaléneklési  verseny  1-4.o
  • Nov. 30. Téli ünnepek, népszokások projekt indulása
  • Dec. 6. Mikulás- iskolagyűlés
  • Dec. utolsó tanítási hetében: osztály karácsonyi ünnepség
  • Dec. 21. Iskolai Karácsonyi ünnepség  de.
  • Dec. 22. Tanítás nélküli munkanap- Nevelőtestületi továbbképzés –tanulóknak szünet
  • Dec. 27-jan. 2-ig  Téli szünet    Utolsó tan. nap dec.21, első tan. nap jan.3.
  • Jan. 22. Magyar Kultúra Napja
  • Jan. 26. Félév vége
  • Febr. 1-ig Félévi értesítők kiosztása
  • Febr. 2. Tanítás nélküli munkanap- Félévzáró tantestületi értekezlet                tanulóknak szünet
  • Febr. 6. Szülői értekezlet
  • Febr. 5-9. Alsós farsangok
  • Febr. 9. Bolyai természettudományos verseny
  • Márc. 29- ápr.3. Tavaszi szünet
  • Erdei iskola: máj.28-jún.1-ig

 

 

Órarend

A

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

olvasás

norm. angol/diff.

olvasás

matem

olvasás

2.

testnevelés

matem

nyelvtan

em.nyelv/matem.

írás

3.

nyelvtan

ének

em.nyelv/diff

ének

rajz

4.

matematika

fogalm.

matematika

testnev.

rajz

5.

technika

mind.testnev

erkölcst/hittan

környezetism.

mind.testnev
6.

differenciálás

testnevelés

7.         úszás

 

B

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

1.

matematika

norm.angol/diff.

matematika

nyelvtan

matematika

2.

ének

olvasás

ének

em.nyelv/matem.

technika

3.

olvasás

fogalmazás

em.nyelv/diff

rajz

testnev.

4.

nyelvtan

matematika

mind.testnev

rajz

olvasás

5.

testnev.

mind.testnev.

erkölcst/hittan

környezetism.

írás

6.

differenciálás

testnev.

7.    

 

 

úszás

 

 

Az iskola telefonszámai:  405-57-66, 405-28-84 (tanári szoba)

Az iskola  alapítványa:  Útravaló Alapítvány   18172887-1-42

Iskolapszichológus: Benedekné Fodor Ágnes     kedd: 8.45- 11.45

                                                                                      szerda: 9-15 óráig

bejelentkezés személyesen az iskolában, vagy e-mailben:                        

                                                                                                                                           fodorag.b@gmail.com

Az elektronikus napló elérése: https://bpxvi-mora.ekreta.hu

Felhasználónév: a gyermek oktatási azonosító száma

 Jelszó: a gyermek születési dátuma kötőjellel elválasztott                                                               formátumban

Az iskola honlapja: www.mora16.hu    Megtalálható rajta az iskola dokumentumai